Sony Yeni Ürünlerini IFA 2018’de Görücüye Çıkarttı

Sony Corporation, 31 Ağustos Cuma günü itibarıyla Almanya’nın başkenti Berlin’de başlayan IFA tüketici elektroniği fuarında, en gelişmiş teknolojiye sahip en son ürün yelpazesini ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

IFA’nın resmi açılışından önce 30 Ağustos Perşembe günü düzenlenen Sony basın toplantısında, Sony Corporation Başkan ve CEO’su Kenichiro Yoshida, Sony’nin “insanlara yaklaşma” kurumsal yönelimi doğrultusunda hem yaratıcı hem de kullanıcılar ile etkileşimi geliştireceğini vurguladı. “Elektronik ürünlerimiz, nefes kesen ses ve görsel içerikleri üreten yaratıcıları, bunların keyfine varan kullanıcılar ile bir araya getirmek gibi hayati bir rol oynuyor,” diyen Yoshida, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yüksek kaliteli ses ve yüksek çözünürlüklü görüntü teknolojilerinin arayışı yoluyla ‘Gerçekliği’ yakalamanın yanı sıra, önümüzdeki dönemde ‘Gerçek zamanlı’ değer sunmanın da Sony için aynı derece önemli olduğuna inanıyorum. Gerçek zamanlı, ‘hemen şimdi’ veya ‘canlı-lık’ kavramını tanımlar.” Bunun ardından, Ev Eğlencesi & Ses İş Kolundan sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Ichiro Takagi, sözlerini şöyle sürdürdü: “Mümkün olan en iyi görüntü ve ses ile, içerik yaratıcılarının niyetini tam olarak aktarmak ve kullanıcılara en üst düzeyde görsel-işitsel deneyimi sağlamak istiyoruz.” Takagi daha sonra, Sony’nin en son TV ve ses ürünlerini tanıttı.

Vitrine Çıkarılan Ana Ürünler
Ev Eğlencesi & Ses:
WH-1000XM3 gürültü engelleme özellikli kablosuz kulaklık
4K OLED BRAVIA® AF9 Serisi
Dijital Görüntüleme:
DSC-HX99
Tohum Hızlandırma Programı (SAP)
AI x Robotbilim

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE