Sony, PS4 İçin Kullanıcılarından Geri Dönüşler İstiyor

Sony’de Üst Düzey Yönetici olan Shuhei Yoshida, Sony’nin PlayStation 4 ve Morpheus Projesi (Project Morpheus) için kullanıcılardan gelecek geri dönüşlere ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Twitter hesabından yaptığı açıklamada Yoshida, PS4’e getirilecek yeni özellikler ve sanal gerçeklik projesi olan ‘’Morpheus Project’’ için kullanıcılardan gelecek fikir, geri dönüş ve taleplerin çok önemli olduğunun altını çizdi.

2010 yılından beri süren Morpheus projesi, oyunculara 90 derecelik bir görüş açısıyla dünyaya bakma imkânını sunmayı amaçlarken, aynı zamanda bu proje, geleceğin en önemli teknolojilerinden biri olarak gösteriliyor.

Kullanıcıların bu konudaki yorumlarını, iş arkadaşı olan Toshimasa Aoki’ye yönlendirebileceklerini söyleyen Yoshida’nın tweet’nin ardından, Aoki’ye oyun severlerden öneriler bir anda yağmaya başladı.

2013 yılının sonunda piyasaya çıkan PlayStation 4 konsoluna birçok özelliğin eklenmesi talebi olmuş ve bunların büyük bir kısmı Ekim 2014’de yayımlanan ‘’Masamune PS4 2.0’’ isimli geniş kapsamlı güncellemeyle büyük ölçüde yerine getirilmişti.

Kullanıcılardan gelen fikirlere oldukça değer veren ve onlarla beraber beyin fırtınasını genişleten Sony, gelecekte de yine oldukça büyük projelere imza atacağının sinyalini veriyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE