Sony, Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds’ı Ücretsiz Olarak Veriyor

Bazı kullanıcılara, Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds kodu, Sony tarafından mail ile gönderiliyor.

Bu senenin başarılı oyunlarından Horizon Zero Dawn, bilindiği üzere şu anda sadece PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro’da oynanıyor. Bu oyunun ise, “The Frozen Wilds” isimli bir ek paketi bulunuyor. Sony ise, bu ek paketi, ücretsiz bir şekilde vermeye başladı. Tabii bu, herkesin yararlanabileceği ücretsiz bir etkinlik değil.

Sony, Horizon Zero Dawn’a sahip olan bazı kullanıcılarına, Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds’ın kodunu mail olarak gönderiyor. Bu kullanıcıların neye göre seçildiğini de tam olarak bilemiyoruz. Ancak anlaşıldığı üzere bu mail, Horizon Zero Dawn’ı oynayarak Platin Kupa kazanan oyunculara gönderiliyor. Tabii, Platin Kupa kazanmış olan herkese bu paketin gönderilmeyebileceğini de hatırlatalım. Çünkü bu bilgi, şimdilik sadece söylenti.

Ancak biz yine de, Horizon Zero Dawn’a sahipseniz, mail kutunuzu kontrol etmenizi öneriyoruz. Belki size de Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds kodu gönderilmiştir.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE