Sony, God of War İçin İki Yeni Video Yayımladı

Beklenen oyun God of War için, yeni videolar yayımlandı ve bu sayede oyunla ilgili yeni bilgiler de verildi. 

Sony Interactive Entertainment, God of War için dün yayımladığı videolarında, Draugr’ları tanıttı. “Nors mitolojisinin kayıp sayfaları”‘nın ilk videosunda; cilt sayfalarındaki Draugr’ları gösteren Sony, “Nors mitolojisinin kayıp sayfaları” ikinci videosunda ise konu ile ilgili açıklamalar yaptı.

Draugr’lar, Nors mitolojisinde undead olarak bilinirler. Bu yeraltı yaratıkları, dolayısıyla, süper insan güçlerine sahiptir. Aslında düşman olan oyunda karşılaşacağınız yaratıklar değil de sizsiniz. Sony, bu oyun ile bunu göstermek istiyor gibi görünüyor. Yani, o yaratıklar önceden orada yaşıyorlardı ve siz oraya giderek onları rahatsız edeceksiniz.

Yayımlanan bu ikinci video, Oyunun karakter tasarımcısı Rafael Grassetti ve baş animatörü Bruno Valazquez tarafından seslendirilmiş. Onlar da bize, bir yandan Draugr’ları açıklarken bir yandan da oyundaki bütün yaratıklar için bir hikaye yaratmak istediklerini söylüyorlar. God of War, bütün Nors mitolojisi yaratıklarını bulunduracak ve hatta oyunun çoğunluğu bu yaratıklar ve onların hikayeleri üzerine olacak.

Yayımlanan God of War videolarını, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE