Smite’in Yeni Güncellemesiyle Haritadaki Takım Arkadaşlarınızı İyileştiren Gardiyan Geliyor

Hirez stüdyoları Smite’in yeni 3.14 versiyonunun çıkacağını duyurdu. En büyük haber ise, yeni bir karakter geliyor olması; Terra.

Terra, oyundaki en karışık ve en incelikli tanrılardan biri olan bir Gardiyan. İlk yeteneği gayet açık ancak bu aynı zamanda diğer iki yeteneğinin kilit noktası. Force Of Nature ile yakınından geçen düşmana oldukça sert bir darbe aldırıyor. 3 saniye içinde yeniden kullanılabiliyor.

Monolith, yakınındaki dostlarını iyileştirmesini sağlıyor. Onu kullanınca önce bir patlıyor, düşman karşısında 1.5 saniyelik bir dokunulmazlık oluşturuyor ve etrafından geçen düşmanları 5 saniye boyunca hasar veriyor.

Crushing Earth yeteneğiyle hedef bölgenizde iki taş oluşturuyorsunuz. Bu iki taş arasındaki düşmanın hızı %20 oranında azalıyor. İki taş birbirine çarpıyor ve düşmanın çok büyük darbeler almasını sağlıyor. Taşları patlatarak da yakındaki düşmana büyük hasarlar verebilirsiniz.

Monolith yada Crushing Earth’deki taşlar aktif olduğunda gelecek saldırılara karşı hazır oluyor ve en temel hareketlerle bile düşmanı yavaşlatıyor. Eğer taşlardan birini kendisi yok ederse, bu buflar 3 saniye daha sürüyor.

Terra’nın Blessing buf’ı arkadaşları nerede olursa olsun 10 saniye sürüyor. Ayrıca bu buff ekstra hız da sağlıyor. Eğer arkadaşlarınız Blessing Buff sırasında düşman tanrı tarafından 4 kez vurulursa Terra nerede olursa olsun, herkes iyileşiyor.

Bu patch’de Terra’dan başka yenilikler de var. Müzik temalarını satın almadan önce dinleyebiliyor, Assault maçları için olan lobi süreleri 15 saniyeye çıkıyor ve de bir çok yeni skin mevcut.

Patch’in ne zaman çıkacağı henüz belli değil ancak PC’ler için yakın bir zamanda çıkması bekleniyor. Konsollar içinse bu süre biraz uzun olacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE