Sihirli Pati Geliyor

Büyü dünyası, gittikçe zorlaşan engellerle renk eşleştirme ve büyücüler oyununa hayat veren Netmarble Turkey’den bağımlısı olunacak yeni bir oyun geliyor; Sihirli Pati.

5 Mart 2015’te kullanıcıların karşısına çıkacak olan Sihirli Pati, rengarenk ve oldukça eğlenceli gözüken bir bulmaca oyunu. Apple Store ve Google Play’de yayınlanacak bu oyun ücretsiz!

Oyunun hikayesi oldukça ilgi çekici. Oyunun başkahramanı Cesur, bir zamanlar normal bir çocukken daha sonra büyülü bir kediye dönüştürülür. Üstelik bu talihsizlik sadece onun başına gelmemiş, arkadaşları da Zalim Büyücü Sansar tarafından hayvana dönüştürülmüştür. Cesur, arkadaşlarını Zalim Büyücü ’nün elinden kurtarmak ve büyüyü bozmak zorundadır. Bu macera dolu mücadelede oyuncular Cesur ile birlikte en zor seviyelerle karşı karşıya gelecektir. Oyunun amacı; renk eşleştirme, güçlendirici için blokların döndürülerek düşürülmesi ve yapbozları düşürmektir. Fakat güçlü büyüler, baş düşmanlarınızı ve birbirinden zor engelleri geçmenizde yardımcı olsa da Zalim Büyücü Sansar’ın Cesur ile birlikte yapbozu çözmenizi engelleyecek zorlukları vardır.

Oldukça macera dolu olacak olan Sihirli Pati, Netmarble Turkeyin kalite anlayışına oldukça uymakta. Ayrıca yapboz blok macerası da yeniden oynanabilirliği ve yüksek üretim değeri getirmekte. Oyunda bulunan her seviyeden sonra kazanılacak puanlar skor sıralamasını oluşuyor. Bu skor sıralamasında diğer oyuncular ile bir araya gelme ve büyüyü bozmak için rekabet etme şansı bulacağız. Oyun 5 Mart 2015 günü Apple Store ve Google Play’de meraklıları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE