Sid Meier’s Starships, Mart 2015’de Çıkıyor

Oyunun geliştiricisi Firaxis Games’in yaptığı açıklama göre, oyun mimarı ‘’Sid Meier’’ ın ismini taşıyan (Sid Meier’s Starships – Sid Meier’ın Yıldızlararası Uzay Gemisi) 12 Mart 2015’de oyun severlerin ilgisine sunulacak.

15 $’dan satılacak oyun PC, Mac ve iPad sürümleriyle ilk etapta piyasaya çıkarken, Android’ler için gelip gelmeyeceği dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Sid Meier’in bu yeni oyununda uzay gemimizle galaksi içinde görevleri tamamlamak için yolculuk yapıyor olacağız. Gezegenleri ve orada yaşayanları korumanız gerekirken, aynı zaman da gezegenleri bir araya toplayan bir federal sistem de kurmanız gerekiyor. Kurucağımız federasyonla etki alanımızı arttırmanız ve bunun için de savaşlar yapmanız gerekiyor. Sid Meier’in yaratıcı zekâsının ürünü olan futuristik teknoloji ürünü uzay gemileri görevlerinizi tamamlamanız için sizlere yardımcı olacak. Ayrıca, uzay gemilerini kişisel tercihlerinize göre yeniden dizayn edebileceksiniz.

Sid Meier’s Starship gene Sid Meier tarafından yaratılmış olan ‘’Civilization: Beyond Earth’’ ün devamı niteliğinde olduğunu da hatırlatalım.

Turkgamer olarak, 20 Ocak 2015’de oyunla ilgili tanıtım videosu ve görselleri paylaşmıştık. Dilerseniz http://bit.ly/1LC9JBr bu linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE