Shameless Dizisinden Yeni Yıl Hediyesi

Ekranların cesur sahneleri, bol küfürleri ile çokça eleştirilen ama bir o kadar da çok sevilen dizisi Shameless’in yeni sezon yayın tarihi değişti.

Ekranların uzun soluklu dizileri arasında yer alan ve ilk bölümü ile 2011 yılında seyircisiyle buluşan dizi “Shameless (Utanmaz)” altıncı sezonu ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.  Başrollerinde William H. Macy, Jeremy Allen White, Emmy Rossum, Ethan Cutkosky, Shanola Hampton, Cameron Monaghan, Emma Kenney, Justin Chatwin gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı aykırı bir ailenin başına gelen olayların anlatıldığı dizinin yeni sezonunun ilk bölümü izleyicisine yeni yıl hediyesi niteliğinde 1 Ocak 2016 tarihinde Facebook, Youtube, SHO.com, iTunes, Hulu, PlayStation Vue, Amazon Prime ve Showtime Anytime’da yayımlanacak.

Merakla beklenen altıncı sezonun pilot bölümünü bu kanallar aracılığı ile izlemek tam da yeni yılın ilk günü mümkün olacak. Dizinin televizyonlara dönüşü ise 10 Ocak tarihinde olacak.

Şimdiden yedinci sezonunun onay alıp almayacağı merak konusu olan “Shameless (Utanmaz)” dizisi hakkında yeni haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE