Shadow Tower, PlayStation Platformlarına Geliyor

Shadow Tower Görsel

Birinci kişi kamerasından oynanan aksiyon / rol yapma oyunu ‘’Shadow Tower’’ ilk olarak 1998’de piyasaya çıkmıştı. Japon oyun firması ‘’From Software’’ tarafından geliştirilen oyun PlayStation 1’e gelmiş ve daha sonrasında bir klasik halini almıştı. Daha sonrasında, serinin 2. oyunu olan ‘’Shadow Tower Abyss’’ PlayStation 2 için 2003 yılında çıkmıştı.

Asker olan Ruus Hardy, evi Zeptar’da bulunan evine dönerken tüm şehrin yaratıklar tarafından istila edildiğini görür. Yolda tanıştığı yaşlı bir adam, bu yaratıklar üzerinde etkili olacak tek silah olan ‘’kılıcı’’ ona verir. Ruus Hardy’nin amacı onu büyüten yaşlı kadını ve tüm Zeptar’ı istiladan kurtarmaktır.

Diğer rol yapma oyunlarının aksine, öldürdüğünüz yaratık ölçüsünden karakterin gücü artan bu oyunda, farklı yaratıklar öldürmek kahramanın değişik özelliklerini etkiliyor olacak. Müzik olmayan oyunda ayrıca takip edebileceğiniz önünüzde açık bir harita da bulunmuyor.

Japon oyun severlerle, 2007 yılında PlayStation Network üzerinden buluşan ‘’Shadow Tower’’ şimdi de Amerika ve Avrupa pazarı için 31 Mart 2015 tarihinde geliyor.

PlayStation 3, PlayStation 4, PS Vita sürümleriyle çıkacak oyunun satış fiyatı 6.99$ olarak belirlendi.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE