Shadow of War’da Kutu Sistemi ile Karakterinizi Geliştirebileceksiniz

Middle-earth: Shadow of War’a kutu sistemi gelecek. Oyuncular bu kutular ile karakterlerini ve takipçilerini geliştirebilecekler.

Monolith Productions’ın yaptığı duyuruda; Middle-earth: Shadow of War’a kutu sistemi geleceği açıklandı. Bu kutular oyun içi para ile ya da gerçek para ile satın alınabilecek. Ayrıca mağazaya XP Boost ve Bundle’lar da gelecek. Kutularda ise ekipmanlar ve çeşitli güçlendiriciler olacak. Bu kutular; Loot Chests ve War Chests olarak ikiye ayrılacak. Loot Chests, Talion’a uygun farklı ekipmanlar verecek. War Chests ise Orc’lara uygun olacak. Paketler ise şu şekilde gelecek; oyunun içindeki görevleri yerine getirmek, paketleri alabilmek için gereken altını tamamlamanızı sağlayacak. Paketlere kolay yoldan ulaşmak da mümkün. Paketleri almanızı sağlayan altınları PlayStation Store, Xbox Store ve Steam üzerinden satın alabileceksiniz.

Middle-earth: Shadow of War’ın 10 Ekim 2017’de piyasaya sürüleceğini de hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE