Shadow of the Tomb Raider Geliyor

Serinin son oyunu, resmi olarak duyuruldu.

Şu sıralar video oyunu filmi ile dilimizden düşmeyen seri Tomb Raider, 2018 yılı sona ermeden video oyunu serisini sonlandıracak. Bu seriyi kısaca şöyle hatırlatabiliriz: 2013 yılında Square Enix tarafından bambaşka bir Tomb Raider oyunu yaratılmıştı. Lara Croft’un kökenlerini öğrenmemizi sağlayan bu macera oyunu ise 2015 yılında Rise of the Tomb Raider ile kendini tekrar göstermişti. Daha sonra bu serinin üçüncü bir oyunu olacağı elbette duyurulmuştu ama ondan önce oyun ile ilgili başka bir gelişme olmuştu: yeni bir Tomb Raider filmi. Bu film ise Angelina Jolie’nin filmlerinden hatırladığımız gibi değil de adeta Square Enix’in yeni bir oyunu gibi karşımıza çıkmıştı. Ayrıca bu filmin yorumlarının da oldukça olumlu olduğunu hatırlatalım; zira yorumlar bu filmin en iyi video oyunu filmi olabileceği yönünde ilerliyor.

Filmin bu başarılı çıkışından sonra gözler tekrar video oyunu serisine çevrildi. Square Enix de nihayet beklenen açıklamayı yaparak Tomb Raider’ın son oyununun bu sene içinde çıkış yapacağını söyledi. Shadow of the Tomb Raider; 14 Eylül 2018’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için aynı anda çıkışını yapacak. Filmin çıkış tarihinin duyurulduğu kısa tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE