Sevimli Canavarlar, Kingdom Hearts III’e Ekleniyor

Kingdom Hearts III'ün sızdırılan ekran görüntülerinde, Sevimli Canavarlar karakterleri dikkat çekiyor.

Square Enix’in beklenen oyunu Kingdom Hearts III’ün, 2018 yılında çıkış yapması bekleniyor. Bilindiği üzere Kingdom Hearts evreni biraz karmaşıklaştı. Kingdom Hearts, PlayStation’da başlayan serüvenini, mobil platforma da eklemişti. Serinin birden fazla oyunu var. Dolayısıyla her yapımı takip etmek zorlaşıyor. Ancak yine de serinin hayranları, Kingdom Hearts III’ü merakla bekliyor.

Henüz resmi bir duyuru yapılmadı ancak Kingdom Hearts III’ün oyun içi ekran görüntüleri sızdırıldı. Bu görüntülerde Sevimli Canavarlar (Monster Inc.) karakterleri dikkat çekiyor. Pixar’ın popüler animasyonlarından Sevimli Canavarlar, birden fazla yaş grubu tarafından seviliyor. Bu animasyonun karakterlerinin de Kingdom Hearts III’e eklenmesi, oyunun hayranlarını heyecanlandırdı. Bilindiği üzere Kingdom Hearts II’de de Final Fantasy karakterleri ve Disney dünyası bir araya gelmişti.

Kingdom Hearts III’ün ekran görüntülerinde, Sevimli Canavarlar’dan Sullivan ve Wazowski savaş alanlarında net bir şekilde gözüküyor. Bu ekran görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE