Sense 8, 2. Sezon Onayını Aldı

NetFlix, yeni dizilerinden olan Sense 8 için hayranlarına müjdeli haberi verdi ve dizinin 2. sezon onayını aldığını açıkladı.

Yönetmenliğini Matrix filminin yönetmenleri olan Wachowski Kardeşler’in (Andy Wachowsli, Lana Wachowski) yaptığı Sense 8’in oldukça beğenildiğini belirten NetFlix, 2016 yılında dizinin 2. sezonu ile devam edeceğini açıkladı.

Bilim Kurgu dizisi olan Sense 8’in ilk sezonu, her biri yaklaşık 60 dakika olan 12 bölümden oluştu. 5 Haziran 2015 tarihinde bütün bölümleri NetFlix’te yayımlanan Sense 8, kısa süre içerisinde hatrı sayılır bir hayran kitlesine ulaştı. Dizi, dünyanın bambaşka yerlerinde yaşayan 8 kişinin; bir anda birbirlerinin hafızasına, yeteneklerine ve dillerine sahip olmasını konu ediniyor. Karakterler, bir yandan bu gizemli olayın neden olduğunu araştırırken bir yandan da hayata tutunmaya çalışıyorlar.

Geçtiğimiz aylarda Black Mirror dizisi ile anlaştığı söylentileri dolaşan ve gelecek sene bu diziyi devam ettirmesi beklenen NetFlix, böylece bünyesine sağlam bir bilim kurgu dizisini daha dahil etmiş oldu. Bir kaç yıldır Türkiye piyasasına gireceği söylentileri olan NetFlix, bu konuda henüz somut bir adım atmış değil.

Başrollerinde Miguel Angel Silvestre, Doona Bae, Aml Ameen gibi isimleri barındıran dizinin yeni sezonunda, yeni oyuncuların dahil edilip edilmeyeceği henüz bilinmiyor.

Dizinin 1. sezon için hazırlanan resmi fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE