Sea of Thieves’in Görselleri Sızdırıldı

Sızdırılan resimlerde oldukça büyük gözüken Kraken dikkat çekiyor.

Sea of Thieves, son zamanlarda oldukça fazla bahsedilen oyunlardan biri haline gelmeyi başardı. Çıkışına yaklaşık bir ay kalan oyun, sürekli bizi daha da meraklandıracak eylemlerde bulunmayı başarıyor. Sea of Thieves’in bu sefer konuşulmasının sebebi ise oyun içinden birkaç görüntünün sızdırılmış olması. Bu görüntülerde de en çok dikkat çeken şey, Kraken olarak gözüküyor.

Bilindiği üzere hazine avına çıkacağınız bu açık dünya oyununda hem rakiplerinizle hem de düşmanlarınızla karşı karşıya gelmeniz gerekecek. Sea of Thieves ve düşman dediğimizde ise aklımıza ilk gelen isim, Kraken oluyor. Oyun içinde Kraken ile savaşacağımızı hepimiz biliyorduk ancak bunun ne kadar ayrıntılı olacağı konusunda bir bilgiye sahip değildik. Oyunun alfa ve beta sürecinde, oyuncular maalesef Kraken ile mücadele etme fırsatını yakalayamadılar ancak Kraken’in bölgesini keşfedebildiler. Bu keşif sayesinde Krakenin boyu ve dokungaçları hakkında en azından bir fikrimiz oldu.

Oyunda Krakenin bölgesinin keşfedildiğini söylemiştik ancak geliştirici ekip bu konuda bir uyarı yapmayı ihmal etmedi; Kraken sadece tek bir bölgede bulunmayacak. Oyunun herhangi bir yerinde karşımıza çıkacak olan Kraken önce dokungaçları ile gemimizi tutacak sonra da boşta kalan dokungaçları ile oyunculara saldıracak. Krakenden kurtulabilmek için, her dokungacını tek tek yok etmek gerekecek. Tabii bu canavarını yenmeyi başardığınızda da oyun size bir ödül verecek.

Sea of Thieves’in ünlü Krakeninin sızdırılan görsellerine ise aşağıdan bakabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE