Sea of Thieves ile Altın Muz Kazanabileceksiniz

Oyundaki bulmacaları çözerek, 18 karatlık altın muza sahip olabileceksiniz. 

Beklenen oyun Sea of Thieves’in çıkışına sadece bir hafta kaldı. 20 Mart’ta piyasada yerini alacak olan bu açık dünya korsancılık oyunu, sadece Windows 10 ve Xbox One platformlarında oynanabilir olacak.

Oyunun çıkış yapmasının şerefine de oldukça farklı bir etkinlik düzenlenecek. Sonunda altından muzlara sahip olabileceğiniz bu etkinlik biraz kısa sürecek, 19 Mart ile 21 Mart tarihleri arasında etkinliğe katılabileceksiniz. Bu etkinlik sonunda da tanesi 105 bin TL değerinde olan 18 karatlık, 4 tane altın muz dağıtılacak. Ancak bu etkinliğin ufak bir sınırlaması var; etkinliğe sadece ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya ve Avustralya ülkelerinden katılım sağlanabiliyor.

Bu etkinlik ise şu şekilde gerçekleşecek: ilk önce oyunda verilen 15 tane bulmacayı çözmeniz gerekecek. Belirtilen 7 saatlik bir süre içinde de bu bulmacaların cevaplarını Xbox’ın resmi sitesinde belirtilen sayfaya kaydedeceksiniz. Her ülkeden bu bulmacaları en hızlı çözmüş olan kişiler belirlenecek ve bunlar da yarı finalde yarışacak. Yarı finalde ise son bir bulmaca çözeceksiniz. Bu bulmacayı da en hızlı çözen ekip, altın muzların sahibi olacak. Tabii bu aşamada ekibinizle birlikte size 4 tane muz verileceği için; kalan 3 ekip arkadaşınızı vurmayı tercih ederseniz bütün muzlar sizin olacak.

Etkinlikteki tek hediyenin bu altın muzlar olmadığını da belirtelim. Sea of Thieves ekibi etkinlikteki oyunculara, dijital hediyeler de vereceklerini belirtti.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE