Sea of Thieves İçin yeni Bir Video Geldi

Sea of Thieves'in yeni videosu, oyunun açık dünyasını anlatıyor.

Beklenen oyunlardan biri olan Sea of Thieves, yeni bir video yayımladı. Oyunun geliştirici firmasının, PUBG’a da su efektleri konusunda yardım ettiği biliniyor; dolayısıyla Rare’in Sea of Thieves konusunda oldukça iyi bir iş çıkaracağını düşünüyoruz. Oyun hem açık dünya oyunu hem de bir korsancılık oyunu olacak. Bu türü seven sevmeyen herkesin, en azından Sea of Thieves’e bir şans vereceğine eminiz. Zira oyunu biz de çok merak ediyoruz.

Sea of Thieves’in yeni videosunda ise oyunun sanat yönetmeni Ryan Stevenson, oyundaki açık dünya hakkında bize bilgi veriyor. Videoda göze çarpanlar ise şu şekilde; kaza yapmış gemiler, korkutucu mağaralar, gizemli tapınaklar… Oyunun hikayesi ise açık dünya bağlantılı olacak. Oyunca co-op modu ve rekabetçi mod da bulunacak.

Sea of Thieves’in Xbox One ve PC platformlarına, 20 mart 2018 tarihinde çıkış yapacağını belirtelim. Ayrıca 24 Ocak’ta da oyunun kapalı betası başlayacak.

Sea of Thieves’in yeni videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE