Sea of Thieves İçin yeni Bir Oynanış Videosu Geldi

Sea of Thieves için, bir saatlik oynanış videosu yayımlandı. 

Sea of Thieves’in YouTube kanalında, yeni bir oynanış videosu yayımlandı. Neredeyse bir saat uzunluğunda olan bu videoda, hazine avına çıkan ekibin başından geçenler göze çarpıyor.

Gemi savaşlarının oldukça önemli olduğu bu oyunda geliştirici şirket Rare, bu oyunu ile büyük bir açık dünya hazırlıyor. Macera ve keşif oyunu olacak olan Sea of Thieves, 2018’in ortalarında çıkış yapacağı biliniyor ve oyunda PC ve Xbox One arasında çapraz platform desteği de olacak.

Sea of Thieves’in yıllardır geliştirilme süreci içinde olduğunu hatırlatalım. Geliştirici şirket Rare’in, su efektleri ile ilgili PlayerUnknown’s Battlegrounds için Bluehole’e yardım ettiğini de belirtelim. Ayrıca Rare, üretimi durdurulan Kinect’in geliştirilmesinde de rol oynamıştı. Yani Rare’in tecrübelerinin oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Sea of Thieves’in de nasıl olacağı büyük bir merak konusu. Dolayısıyla bu oynanış videoları, bizi biraz olsun oyalamayı başarıyor.

Açık dünya oyunu olacak Sea of Thieves’in net bir çıkış tarihi olmadığını belirtelim. Sadece, 2018’in ortalarında çıkış yapması bekleniyor. Oyunun bir saatlik yeni oynanış videosunu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE