Sea of Thieves İçerikli Xbox One S Paketleri Tanıtıldı

Ön siparişte olan  Sea of Thieves içerikli Xbox One S paketleri tanıtıldı. 

Yakın zaman içinde Amazon’da bir liste yayımlanmıştı. Bu listede de Xbox One S ile Sea of Thieves ürünleri aynı paket içerisinde yer alıyordu. Ancak bu liste hızlı bir şekilde kaldırılmıştı. Microsoft ise bu konuda resmi bir açıklama yaptı ve bu açıklamasında  Sea of Thieves içerikli Xbox One S paketlerini tanıttı. Bu paket şu anda ön siparişte ve 20 Mart 2018 tarihinde, 300 Dolarlık etiket ile raflarda yerini alacak.

Bu paketin içinde ise 1 TB boyutundaki Xbox One S konsolu, bir adet kontrolcü, dijital Sea of Thieves kopyası, aylık Xbox Live Gold üyeliği ve 1 aylık Xbox Game Pass aboneliği mevcut. Bu paket ile sahip olacağınız konsol ise özel bir tasarıma sahip değil. Bu paketi aldığınızda beyaz, standart bir Xbox One S konsolunu elde etmiş olacaksınız.

Beklenen açık dünya oyunu Sea of Thieves’in ise 20 Mart 2018 tarihinde PC ve Xbox One platformları için çıkış yapacağını hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE