Scream Efsanesi Dizi Oluyor

Dünya sinema tarihinin kült korku filmlerinden biri haline gelen “Scream” televizyon dizi olarak MTV kanalında ekranlara geliyor.

1996 yılında Wes Craven’in yönetmenliğinde vizyona giren ve bir döneme damgasını vuran “Scream”, ülkemizde de “Çığlık” ismi ile 1997 yılında vizyona girmişti. Üniversitede okuyan bir grup öğrenciyi, sırayla öldüren maskeli bir katil etrafında dönen film, telefonda geçen replikler ve katilin taktığı maske ile fenomen haline gelmeyi başardı. Başrollerinde Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette ve Skeet Ulrich’in oynadığı film; dünya çapında 173 milyon dolarlık gişe hasılatı yapmayı başardı.Toplam 7 ödül kazanan film, daha sonra 3 kere daha çekildi ve en son 2011 yılında “Scream 4” ismi ile vizyona girdi.

Benzer bir konu ile işlenicek olan dizinin başrollerinde ise Willa Fitzgerald, Bet Taylor Klaus ve Carlson Young yer alıyor. 30 Haziran Salı günü MTV ekranından yayımlanacak pilot bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin her bölümü 45 dakika olacak.

Dizi hakkında MTV tarafından yakın zamanda bir fragman yayımlandı. “Killer Party” ismi ile, resmi olarak Youtube’da yayımlanan fragman kısa zamanda 270 binden fazla izlenme aldı. Oldukça kanlı ve gerilimli bir dizi olması beklenen Scream, yayımlanan fragman ile beklentileri oldukça karşılamışa benziyor. Dizinin yayımlanan en son resmi fragmanını, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE