SAW E-Sports Yükselme Ligi’ni Geçmek İstiyor

Yükselme Ligi’ne hız kesmeden hazırlanan SAW E-Sports bu sene Şampiyonluk Ligi’ne katılmayı her zamankinden daha fazla istediklerini aldıkları kararlarla desteklemeye devam ediyor.

Takım yönetimi genel sorumlu koltuğuna Özgür ”Mr.Koala” KARA’yı getirerek yeni bir soluk yakaladı. Özgür beyin gelişiyle transferdeki politikasını bir forvet edasıyla bitiricilige adayan SAW E-Sports eksik pozisyonları doldurarak işe koyuldu.

Takımın koçu olarak Bahadır ”Melanpi” HATUNOĞLU’nu getiren Mr.Koala ikinci bombasını nişancı rölüyle takımın renklerine bağladıgı Hakan ”Nadash” YÜKSEL ile patlattı. Melanpi’nin isteği üzerine transfer arayışlarını orta koridora çeviren SAW E-Sports aradığı ismin Mısır vatandaşı Ahmet Saied ”Pharaoh” SHEHATA olduğunu sosyal medya aracılığı ile duyurmuştu. Süratini azaltmadan teknik ekibi güçlendirmeyi hedefleyen yönetim kadrosu analist koltuğuna Bilgehan ”RedJohn” ERDEMİR ismini getirdi. Teknik kulübeye yatırımlarını sürdüren yönetim bir de asistan koç için kolları sıvadı.

Unutmadan söyleyelim Kadıköy’de yapımı süren oyunevi bittiğinde göze hitap eden bir görüntü çizecek.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE