Sanal Bebekler Geri Dönüyor

90'lı yılların popüler oyuncağı sanal bebekler, tekrar piyasaya sürülecek.

90’lı yıllarda çocuk olan herkes, en az bir kez, sanal bebek sahibi olmuştur. Hatta okullarımızda sanal bebeklerin yasak olduğu dönemleri hatırlarsınız belki. Sürekli onlarla ilgileniyorduk diye öğretmenlerimiz yasaklamıştı. Biz de evde ailelerimize bırakıyorduk, bebeklerimize bekçilik etsinler diye. Bir süre ilgilenmeme lüksümüz yoktu çünkü, hemen ölüyorlardı.

İşte bu meşhur sanal bebekler, tekrar gündeme geliyor. Sanal bebekler çıkalı tam 20 yıl oldu. Geliştirici firma da 20. yılın şerefine, yeni bir sanal bebek üretiyor. Bandai America’nın yaptığı duyuruya göre; sanal bebeklerin özel bir sürümü gelecek. Yeni sanal bebekler daha küçük olacak ve sınırlı sayıda üretilecek. Eski sanal bebeklerde olan küçük zincir de, yeni sürümünde olacak. Yeni sanal bebeklerin oynanışı da tıpkı eskisi gibi olacak.

Sanal bebekler, 5 Kasım’da piyasaya sürülecek. Sanal bebeklerin 20 sene önce, 76 milyondan fazla satış yaptığını da belirtelim. Bakalım yeni sanal bebekler, ne kadar popüler olacak, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE