Samsung Galaxy Note 9 Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 9'un tanıtım videosu sızdırıldı.

Bilindiği üzere günümüzde sızdırılmalar, eskisi kadar ilgi çekmiyor. Teknoloji ve oyun haberleri konusunda konuşursak bu sızdırılmaların bilerek yapıldığını tahmin ettiğimizi söyleyebiliriz. Çünkü artık bu şekilde sızdırılan çoğu şey doğru çıkıyor ve zaten sızdırılan video ya da resimler de olabildiğince orijinal haliyle bizimle buluşuyor. Haliyle artık herkes bu sızdırmaları, gerçek haberler olarak kabul edebiliyor.

Bu seferki sızdırılma ise teknoloji dünyasından oldu. Samsung’un yeni telefonu Samsung Galaxy Note 9’un tanıtım videosu İnternet’e düştü. Bu videonun da resmi bir tanıtım videosu olduğu kolayca anlaşılıyor. Bu sızdırılma birden fazla YouTube kanallarından yapıldı ancak kısa süre içinde çoğu yerden kaldırıldı. Bilindiği üzere bu telefon daha önce de ön siparişinin sızdırılması ile gündeme gelmişti.

Samsung Galaxy Note 9’un videosunda gördüğümüz kadarıyla ise bu telefon dış görünüşü açısından Note 8’e fazlasıyla benziyor. Telefonun hafızası ise 512 GB’lık bir hafıza kartı ile destekleniyor. Cihazın kendi hafızası da 512 GB’lık bir alana sahip dolayısıyla Samsung Galaxy Note 9’un 1 TB’lık alanının olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca bu videoda dikkat çeken bir başka özellik ise cihazın sarı renkli S-Pen’i. Zaten videoda da aslında bu yeni kaleme vurgu yapılmış diyebiliriz.

Samsung Galaxy Note 9 ile ilgili başka detayların ise 9 Ağustos 2018’de açıklanacağı biliniyor. Şimdilik bu sızdırılan videoyu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE