Şampiyonluk Ligi 2. Hafta İncelemesi

Şampiyonluk Ligi’nde ikinci hafta maçları da tamamlandı ve bu maçlar sonucunda ilk haftaya göre puan tablosunda bazı değişiklikler ve sürpriz maç sonuçları oldu. Bizler takımların bazı incelemelerini ve oluşan değişikliklerin uyumunu değerlendireceğiz.

dark-passage

Dark Passage – Haftayı zirvede bitiren takım oynadığı karşılaşmalardan ÇİLEKLER ile 1-1 berabere kalırken Beşiktaş.OHM rakibini 2-0 mağlup etti ve 4 puan toplayarak ilk sırada ki yerini korudu. Oynadığı birinci gün karşılaşmasında ilk maçta ÇİLEKLER’e karşı kolay bir maç kazansalar da uzun ve zorlu süren ikinci maçta rakibi ile birer puanı paylaşmayla yetindi. İkinci hafta üçüncü gün oynadığı maçta ise ilk karşılaşmada kolay bir zafer alsa da ikinci maçta ilk maça göre daha zorlu bir maç olsa da DP ekibi bu maçtan da üstün ayrıldı.

supper-massive

Supermassive – Haftayı ikinci sırada bitiren ekip oynadığı karşılaşmalardan 4 puan topladı. İkinci hafta ilk gün TT ekibini 2-0 mağlup ederken iyi bir takım oyunu ve koordinasyon ile ilk maçta galibiyeti etti. Bu maçta skor açısından geri bitirirken bence TT bazı hatalar yapmasa maçı kazanabilirdi bu sebep ile ilk maçı zorlu görsem de diğer maçta daha kolay bir karşılaşma geçirdi sonuç olarak TT ekibinden 3 puanı aldı. Diğer bir karşılaşmasında ise KMF finallerinde yarı final maçında karşılaştıkları Team AURORA ile karşı karşıya geldi. İlk maçta kolay bir galibiyet elde etseler de ikinci maçta ise rakibine boyun eğdi ve bir puanı elde etti.

hwa-gaming

HWA Gaming – Haftayı 3 puanla kapatan ekip adeta geçen haftayı tekrarladı ve 1 galibiyet 1 mağlubiyet ile ikinci haftayı kapattı. İlk rakipleri olan Team Aurora’ya 2-0 skorla kaybetse de ilk maç belli bir süreye kadar kıran kırana geçse de kaybetmelerine engel olunamadı ve ikinci maç HWA adına daha da kötü geçti. İkinci hafta ikinci gün karşılaşmasında ise ilk maçında Beşiktaş.OHM ekibine karşı ezici bir galibiyet elde ederken bu ağır yenilgi ikinci maçta da devam etti ve 2-0 skorla 3 puanı cebine koydu.

team-aurora

Team AURORA – Geçen haftayı kötü skorlarla kapatan ekip bu haftayı 4 puanla kapattı ve yükselişe geçti. İlk rakipleri HWA Gaming takımına karşı  2-0 galibiyeti elde ederken SUP takımına karşı 1-1 skorla 1 puanı alırken bu karşılaşma da ilk maçta da kötü bir oyun sergileseler de ikinci maçta bunu telafi ettiler ve maçta üstünlüklerini koyarken uzun zamandır görmediğimiz Hecariim ve Veigar gibi tercihler yaparak ikinci maçta galibiyeti elde ettiler.

oyunfor

Oyunfor.CREW –  Yükselişe geçen bir diğer ekip ilk haftaya göre kat kat iyi işler yaptıkları açık iken haftayı 4 puanla kapatıp 1 galibiyet 1 beraberlik ile bitirdi. ÇİLEKLER ekibi ile 1-1 berabere kalırken her iki maçta kıran kırana geçti ve puanı paylaştılar diğer karşılaşmalarında ise TT ekibine karşı her iki maçta da üstünlük kurarak galibiyeti elde etti ve puan tablosunda yükselişe geçti.

beşiktaş-OHM

Beşiktaş Oyun Hizmetleri – Bu haftanın beklenmedik sonuçlar veren takipçilerini hayal kırıklığına uğratan takımı oynadığı her iki maçı da kaybederek haftayı hiç puan almadan kapattı. Her ne kadar yeni bir koç başa gelse de yenilgiye engel olunamadı ve hem takım hem de takipçileri tarafından moral düşüklüğü gözleniyor. İlk maçlarında ağır skorlar ile yenilen takım ikinci karşılaşmalarında ise ilk maçlarında ezici bir skorla mağlup olup diğer maçlarında her ne kadar daha iyi bir çaba gösterseler de sonuç yine hüsran oldu ve mağlubiyet engellenemedi.

team-turquality

Team Turquality – Haftayı 2 yenilgi ile kapatan bir diğer ekip ilk karşılaşmalarında SUP ekibi ile karşılaşan takım zaman zaman bazı çıkışlar yapsa da yenilginin önüne geçemediler diğer bir karşılaşmaları olan CREW ekibine beklenmedik şekilde kaybettiler ve haftayı hiç puan almadan kapatan bir diğer takım oldular. Her ne kadar köklü bir takım olan TT dönem dönem yaptığı bu beklenmedik yenilgiler ile takipçilerinin yüzlerine üzgün surat bırakıyor.

çilekler

ÇİLEKLER – Ligin sempatik ekibi olan ÇİLEKLER bu haftayı yenilgi almadan kapattılar ve iki adet beraberlik elde ettiler. Bu sonuçlarla her ne kadar son sırada yer alsalar da aldıkları bu sonuçlar herkes tarafından bu takıma karşı beklentiler artmaya devam etti ve sıradaki hedefleri ise haftayı 2 galibiyet ile kapatmaya karşılık neden olmasın dediler gibi bir sözle sosyal hesaplarından duyurdular. Gelelim maçlarına ilk maçlarında DP ekibine kolayca kaybetseler de ikinci maçlarında kazanmayı bildiler. Diğer karşılaşmalarında CREW ile oynayan takım kendileri gibi zayıf halka gösterilen bu takımla da berabere kaldı her ne kadar ilk maçlarında iyi bir galibiyet alsalar da diğer maçta bunu devam ettiremediler.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE