Rust, Konsollara Geliyor

2013 yılından beri erken erişimde olan Rust, henüz resmi olarak çıkış yapmamış olmasına rağmen oldukça popüler. Bu kadar popüler olan ve sevilen bir oyunun da konsollara gelmesi, bir süre sonra kaçınılmaz oluyor. 2013’ten PC platformunda oynayabildiğimiz Rust, 2018 yılı sona ermeden konsollar için de oynanabilir olacak.

Konsollar ve hayatta kalma oyunları dediğimizde akla ilk gelen isimlerden biri olan  PlayerUnknown’s Battlegrounds da Xbox için çıkış yapalı çok olmadı. Bilgisayarlarımızda oynamayı sevdiğimiz bu oyunları konsolda oynamak farklı bir tecrübe oluyor. Henüz resmi olarak çıkış yapmamış olmasına rağmen tam 4 yıldır hayatımızda bulunan ve artık herkesin aşina olduğu Rust’ın ise, konsollarda oynanacak olması oyun için güzel bir gelişme.

Tabii bilgisayarlarında Rust oynayan oyuncular, öncelikle oyundaki hataların giderilmesini ve oyunun resmi olarak çıkış yapmasını istiyorlar. Ancak 2018 yılı sona erene kadar, konsollar için hazırlanan Rust’ta çeşitli gelişmeler görebilmeyi umuyoruz. Bakalım oyunun konsollar için çıkış yapması değişliklere sebep olacak mı, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE