ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition

ASUS, ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition modelini duyurdu

Ekran kartı, üst düzey oyun performansının yanı sıra yeni beyaz tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Asus Republic of Gamers, yeni beyaz tasarıma sahip ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition modelini duyurdu. Beyaz tasarıma sahip bir sistem toplamak isteyenlerin dikkatini çeken ekran kartı, Auto-Extreme Teknolojisi, Axial-tech fan tasarımı ve aliminyum arka plaka gibi ROG serisine ait tüm üst düzey bileşenleri bünyesinde barındırıyor. ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition’ın inanılmaz performansı, beyaz tasarımı ile birleşerek birinci sınıf oyun deneyimi yaşamak isteyenlere yeni bir bakış sunuyor.

Auto-Extreme Teknolojisi

Auto-Extreme teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim süreci. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.

Yüksek Performanslı Tasarım

ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition, geliştirilmiş termal performans  için 2.7” genişliğinde büyük bir soğutucuya sahip. Ayrıca, bu grafik kartı için özel olarak beyaz renkte üretilen bir Axial-tech fanlar, tüm kanat dizisi boyunca havayı verimli bir şekilde yapraklara iletiyor. Ekran kartının gelişmiş soğutma çözümü, sıcaklık değerlerini sabit tutarak stabil bir performans sunuyor ve NVIDIA’nın en üst düzey GPU’sunun daha yüksek frekans değerlerine ulaşabilmesini sağlıyor.

ASUS Aura Sync

ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition’ın mat beyaz yüzeyi, kasadaki RGB ortam aydınlatmasının rengiyle buluştuğunda oldukça çekici bir şekilde parıldıyor. Kartın ön kasası ve arka plakası üzerindeki RGB aydınlatmalar, ASUS Aura Sync yazılımı sayesinde kolaylıkla kişiselleştirilebiliyor. Aydınlatma, çok sayıda desen ve statik renk seçeneğine ek olarak, müzikle senkronize edilebiliyor veya sıcaklığa göre renk değiştirebiliyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

ASUS ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition

GPU NVIDIA® GeForce® RTX 2080 SUPER™
CUDA çekirdekleri 3072
OpenGL® OpenGL® 4.6
GPU Saat Hızı OC mode: 1890 MHz (Boost Clock)
Gaming mode: 1860 MHz (Boost Clock) /1650 MHz (Base Clock)
Bellek Arayüzü 256-bit
Video Belleği 8 GB GDDR6
Bellek Hızı 15.5 Gbps
Güç Bağlantısı 2 x 8 pin
I/O 1 x USB Type-C™
2 x Native HDMI 2.0b
2 x Native DisplayPort 1.4
HDCP HDCP 2.2
Maks. Dijital Çözünürlük 7680 x 4320
Maks. Ekran Desteği 4
NVLink Yes
Tavsiye Edilen Güç Kaynağı 650 W
Bus Standardı PCIe® 3.0
Paket İçeriği 1 x ROG Hook & Loop
1 x Speedsetup manual
1 x ROG ruler
Birlikte Gelen Yazılımlar ASUS GPU Tweak II & Driver, please download all software from the support site.
Slot 2.7 slot
Ölçüler
Kart Boyutları 30.5 x 13 x 5.4 cm
Kutu Boyutları 40.5 x 23.3 x 8.85 cm
Ağırlık
Kart Ağırlığı 1.42 kg
Paket Ağırlığı (Kart dahil) 2.32 kg

Özellikler, içerik ve ürün kullanılabilirliği önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ülkeden ülkeye değişebilir. Gerçek performans uygulamalara, kullanıma, çevreye ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Tüm teknik özelliklere http://www.asus.com adresinden erişilebiliyor.

İşletme mezunu oyun delisi, konsol aşığı, yayın yapmayı ve yazı yazmayı seven bir insan. Donanım ve yazılım konularında kendine has özellikleri var.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up