Rockstar Red Dead hayranlarını Heyecanlandırdı!

Sosyal medya hesaplarını kırmızıya boyamasıyla oyuncuları heyecanlandıran Rockstar Games yolculuğuna devam ediyor.

Sosyal medya hesaplarını bir anda kırmızıya boyayan Rockstar Games, bugün kırmızı fona birde kovboyları koyarak oyuncuları heyecanlandırdı.

Vahşi batıda bir kovboyu canlandırdığımız oyun serisi gayet etkileyici bir atmosfere sahipti. 14 milyondan fazla kopya satan ilk oyunuyla büyük bir hayran kitlesi yakalamış olan serinin ikinci oyunu da bir o kadar başarılıydı. Bu yılın başlarında Red Dead Redemption’ın Xbox 360 versiyonu Xbox One için oynanabilir olmuş ve daha sonra serinin diğer oyunu olan Red Dead Revolver ise Playstation Network’e eklenerek PS4 oyuncuları için oynanabilir hale gelmişti.

Grand Theft Auto V ile gönülleri fetheden Rockstar Games’in uzun bir aradan sonra yeni bir Red Dead oyunuyla oyuncuların karşısına çıkacağı düşünülüyor. Rockstar’ın böyle bir adım atması halinde beklentilerin büyük olacağı aşikâr. Hayran kitlesinin attığı maillerle posta kutusunun dolduğunu düşündüğümüz Rockstar umarız bizi yanıltmaz.

Red Dead serisi hayranları Rockstar’ın konuyla ilgili bir duyuru yapmasını beklerken, Rockstar’ın sessizliğini ne zaman bozacağı ise merak konusu. Bekleyip göreceğiz…

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE