Rockstar, GTA 5 Temalı Bilgisayar Kasası Hediye Ediyor

Gta 5 Araba

Rockstar Games, yeni çıkan GTA 5’in PC sürümü için oyunu destekleyecek donanıma sahip bir bilgisayar kasası hediye ediyor.

GTA 5 temalı kasanın 4K çözünürlük ve 60 fps ile uyumlu bir donanıma sahip olduğu belirtilirken, içinde sağlam bir yatırım olduğu aşikâr. Hatırlarsanız, sadece GTA 5’in PC sürümü için birçok kullanıcı PC’sinin ekran kartını değiştirmişti.

Bilgisayar satıcısı firma ‘’Digital Storm’’ tarafından tasarımı ve donanımı oluşturulan kasanın sahibi bakalım hangi şanslı GTA 5 kullanıcısı olacak? Bunun için yapmanız gereken öncellikle ‘’Rockstar Social Club’’ın web sitesine girmek. 1 Mayıs 2015’e kadar katılımcılar belirlenecek ve daha sonrasında da bir çekiliş yapılacaktır şeklinde düşünüyoruz. Manevi ve maddi değerinin yanında  özel bir parça olması sebebiyle oyun koleksiyonerlerinin ilgisini oldukça çekecektir.

GTA 5 PC’nin piyasaya çıkış tarihini defalarca erteleyerek sevenlerini oldukça üzen Rockstar Games, bu tarz hediyelerle kullanıcılarının gönlünü almayı gayet iyi biliyor. Öte yandan, oyunun başarılı bir başlangıç yaptığını ve ortaya çıkan ufak tefek sorunların da jet hızıyla yayımlanan 1.01 yamasıyla çözüme kavuşturulduğunu belirtelim.

gta-5-pc

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE