Rocket League’in Xbox One Sürümü Geliyor mu?

Tayvan’da, piyasaya çıkacak video oyunlara reyting veren organizasyon tarafından Rocket League’in Xbox One sürümüne reyting verilmesi, oyunun yakında yeni versiyonuyla geleceğini düşündürdü.

Söz konusu iddialar Japon video oyun sitesi Gematsu üzerinden açıklanırken, arabalarla multiplayer modda da futbol maçı yaptığınız oyun şu an için PlayStation 4 ve PC sürümleriyle piyasada yer alıyor.

Öte yandan, oyunun geliştiricisi tarafından Kasım ayında yapılan açıklamada Rocket League’in 2015 bitmeden bir platforma daha gelebileceği belirtilmişti. Xbox One için geleceği veya çıkış tarihi hakkında bir açıklamanın henüz yapılmadığını söyleyelim.

Amerikalı bağımsız oyun stüdyosu Psyonix tarafından 7 Temmuz 2015’de oyun severlerin ilgisine sunulan oyun büyük ilgi gördü. İlk ayında 5 milyon kullanıcı tarafından indirilen oyun ayrıca Temmuz’da PlayStation Plus üyelerine ücretsiz olarak verilmişti. Eylül ortası Steam üzerinden 1 milyon satış rakamına ulaşan oyun herkesi şaşırtmıştı. Piyasaya çıkan ücretli ve ücretsiz DLC’ler oyuna olan ilgiyi giderek arttırmıştı.

Şu an için Twitch üzerinden kullanıcıların karşılık maç yaparak oldukça eğlendikleri Rocket League’in 2015’e damgasını vurduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE