Rocket League’e Su Altı Arenası Geliyor

Rocket League oyununa yeni eklenecek paket ile artık oyuncular su altında maç yapabilecekler ve paketin adı AquaDome olacak.

Rocket League’in geliştirici şirketi Psyonix, yeni bir duyuru yayımladı. Psyonix bu sayede, önümüzdeki günlerde oyuna dâhil olması beklenen yeni bir paketin duyurusunu yaptı. İsmi AquaDome olarak açıklanan bu paket ile birlikte oyunda su altında maçlar yapmak mümkün olacak. Bu paket ile birlikte oyunculara yeni içerikler sunulacak ve bu içeriklerin bazıları ücretsiz olacak.

AquaDome ile birlikte eklenen su altı arenası, oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Ayrıca bu paket ile oyuna iki yeni araç eklenecek ve bu araçların ücreti de $1.99 olarak belirtildi.

Bilindiği üzere Rocket League, bir sene önce piyasaya çıktığından beri oldukça yüksek bir oyuncu kitlesine sahip oldu. Psyonix tarafından geliştirilen ve yayımlanan bu oyunun tasarımcısı ise Corey Davis idi. Rocket League bu süre içinde rakiplerini geride bırakarak En İyi Aile, En İyi Mutiplayer ve En İyi Spor Oyunu dallarında BAFTA 2016 ödüllerini kazanmıştı.

Rocket League’in oldukça ilgi çeken yeni su altı arenası AquaDome’un ise Ekim ayında oyuna ekleneceğini belirtelim.

AquaDome’un tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”vUVaV8ZGVbQ”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE