Rocket League’de Hakaret Eden Oyuncular Banlanacak

Popüler oyun Rocket Leauge’e Language Ban ismli yeni bir sistem geliyor. Bu sisteme göre; oyuncular hakaret ettiklerinde, otomatik olarak banlanacaklar.

Bilindiği üzere Rocket League’de bir raporlama sistemi bulunuyordu. Oyunun geliştirici ekibi banlama sistemini biraz değiştirerek, otomatikleştirmek istiyor. Geliştirici ekipten Devin Connors, Language Ban ismini verdikleri yeni bir sistemden bahsetti. Bu sisteme göre; önceden belirlenmiş yasaklı kelimeler var ve bunları kullanmanız durumunda otomatik olarak banlanıyorsunuz. Bu ban süresi de bir gün ile bir hafta içinde değişiklik gösteriyor.

Belirlenen yasaklı kelimeleri Psyonix açıklamak istemiyor. Ancak bu kelimelerin yirmiden fazla olduğu biliniyor. Sistem zamanla daha da geliştirilecek. Yani kelimelere yenilerini de ekleyebilirler. Ayrıca Language Ban sistemi, birden fazla dili de kapsıyor. Bu da ban yememek için yabancı dilde hakaret eden oyuncular için bir çare olabilir. Zira bu sefer başka bir dilde hakaret etmek, kurtarıcı olmayacak.

Bir günden bir haftaya kadar değişen ban sürelerinin yanı sıra, sınırsız banın da sistemde bulunduğunu hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE