Rocket League Oynayan İnsan Sayısı Her Geçen Gün Artıyor

Psyonix’in bir buçuk yıl önce yayımladığı arabalarla yapılan maç oyunu Rocket League, her geçen gün oyuncu sayısını arttırıyor. Geliştirici şirket bugün oyunun 20 milyon oyuncu sayısına ulaştığını duyurdu.

Oyunun resmi Twitter hesabından bu duyuru ile ilgiili; “Tüm zamanların en iyi topluluğuna teşekkürler!” diyerek tweet atıldı.

roketTemmuz ayında toplam oyuncu sayısı on dokuz milyon olan Rocket League, geçtiğimiz bir ayda bir milyon daha oyuncuya ulaştı. PS4 platformunda da listenin üst sıralarında yer aldığının duyurusu yapıldı.

Dünya çapında ortalama 1.100.000 insan her gün PS4, Xbox veya PC’leri üzerinde bu oyunu oynuyor.

Rocket League piyasaya dijital olarak sunulmuş olsa da, CD versiyonu da mevcut. Psyonix şirketi yaptığı uptadelerle oyunu güncel tutuyor. Rocket League’in en büyük güncellemelerden birisi de Eylül ayında çıkacak.

Son yapılan güncellemeyle beraber artık Xbox One ve PC üzerinde arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Psyonix, Microsoft ile yapacakları görüşmelerden sonra bunun PS4’ler içinde yapılacağını söyledi.

Yalnızca 2 milyon Dolar bütçe ile yapılan oyun, şimdi 110 milyon Doların üstünde gelir sağlıyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE