Rise of The Tomb Raider Büyük İlgi Gördü

Çok rekabetçi bir dönemde piyasaya çıkmasına rağmen Microsoft, ‘’Rise of The Tomb Raider’’ın satış performansından oldukça memnun olduğunu belirtti.

Microsoft’un pazarlamadan sorumlu yöneticisi Aaron Greenberg’in Dualshockers’a yaptığı açıklamada, oyun için oldukça olumlu incelemeler yapıldığını, kaliteli ve eğlenceli bir yapım ortaya konulduğunu söyledi. Xbox One’a gelen en iyi oyunlardan biri olduğunu belirten Greenberg, Black Friday’de satış noktalarından olumlu geri dönüşler aldıklarını ayrıca yılbaşı tatil sezonuyla beraber satış rakamlarının artarak devam etmesini beklediklerini dile getirdi.

10 Kasım 2015’de Xbox 360 ve Xbox One sürümleriyle oyun severlere sunulan ‘’Rise of The Tomb Raider’’ın geliştiriciliğini Amerikalı Crystal Dynamics stüdyosu üstlenirken, yayımcılığını ise Square Enix yapıyor. Oyunun PC’lere 2016’nın ilk çeyreğinde, PlayStation 4’e ise son çeyrekte gelmesi bekleniyor.

Lara Croft’un, Siberya’da oldukça sert doğa koşullarında mücadelesini konu alan oyunda, yoğun kar yağışları, değişen hava koşullarına göre avlanılması gereken hayvanlar ve gündüz – gece düzeni gibi öğeler yer alıyor.

Oyunun Metacritic notunun 87/100, büyük oyun sitelerinden ise 9/10 civarında bir not aldığını son olarak belirtelim.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE