Riot Games’in Los Angeles’daki Yeni Ofisi Göz Kamaştırıcı

Riot Games Ofis

League of Legends oyununun geliştiricisi ‘’Riot Games’’ in yeni ofisinden görüntüler paylaşıldı.

İlk olarak 2013 yılında yeni bir ofise taşınacağı bilgisi duyurulan Riot Games, merkezini Santa Monica’dan Los Angeles’a taşımayı planlıyor. Eskisine nazaran, çok daha geniş bir alana sahip olan yeni ofis için bazı resimleri çalışanlarıyla paylaşan Riot Games, çalışanlarını motive etmeyi başarmışa benziyor.

Ofisin içerisinde büyük bir oyun alanı bulunuyor ve çalışanlar burada değişik birçok oyunu hem oynayıp hem de test edecekler. Sizce böyle bir iş tanımınız olmasını ister miydiniz?  🙂 4 büyük avlu, üstü açık alan ve yerleri satranç tahtası şeklinde olan ofiste yaratıcılığı teşvik etmek için her şey düşünülmüş durumda.

Dotcom firmaları, reklam ajansları ve oyun geliştiren firmalarda ana vurgular hep ‘’özgürlük’’ ve ‘’yaratıcılık’’ temaları üzerine yapılır. Bu yüzden de, çalışanların kendilerini evlerindeki gibi rahat hissetmeleri, canları sıkıldığında oyun oynamaları, spor yapabilmeleri gibi imkânlar onlara sunulur. Türkiye’de bu tarz yapının “sahibinden” gibi bazı şirketlerde olduğunu biliyoruz, umarız günün birinde Türk oyun şirketlerinin ofisinde onlarla röportaj yapma imkânı yakalar ve ofis görüntülerini paylaşırız.

Aşağıda, ofisle ilgili bazı görselleri paylaşıyoruz.

 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE