Riot Games, Yeni Bir Oyun Geliştirecek

LoL'ün geliştiricisi Riot Games, bugün bir duyuru yaparak, yeni bir oyun üzerinde çalışacaklarını söyledi.

Bilindiği üzere Riot Games, League of Legends ile tanınıyor. 7. senesini geride bırakmak üzere olan League of Legends da günümüzün en popüler oyunlarından biri. Riot Games’in kurucuları Brandon ‘Ryze’ Beck ve Marc ‘Tryndamere’ Merrill bir açıklama yaptı. Bu açıklamalara göre Riot Games’in League of Legends ekibi küçülecek ve şirketin geri kalanı da yeni oyun üzerinde çalışacak. Böylece Riot Games artık sadece League of Legends geliştiricisi olarak anılmayacak.

Şirketin kurucuları bu konu ile ilgili şu sözleri söyledi: “Büyük ve yetenekli bir takıma sahip olduğumuz için heyecanlıyız. Artık Riot Games’in sonundaki “s”i kullanarak yeri projeler üretmeye başlayabileceğiz. Tekrardan bu alana atlayıp çalışmaya başlamak için heyecanlıyız. Sizlerle de yakın zamanda ne üzerinde çalıştığımızı göstermek için sabırsızlanıyoruz. Hayalimizdeki işi yapmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.”

Geçtiğimiz dönemlerde de Riot Games’in yeni oyunlar üreteceği söylentileri ortaya dökülmüştü ama sonrasında bunlarla ilgili bir açıklama gelmemişti. Şimdi açıklamalar direkt en tepedeki isimlerden geldiğine göre, belki bu sefer yeni oyunlar için heveslenebiliriz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE