Rez Infinite Ekim’de Çıkıyor

VR destekli Rez Infinite, VR destekli Playstation ile aynı gün çıkıyor.

Playstation 4 ve VR destekli Rez Infinite, geliştiricisi Enchance Games tarafından yapılan açıklamaya göre, Ekim ayında oyun severlerle buluşacak.

Bir süredir beklenen VR destekli Playstation, 13 Ekim’de, 400$ ile satışa sunulacak. Rez İnfinite oyunu da 13 Ekim’de, PS VR ile aynı anda raflardaki yerini alacak. Henüz Rez İnfinite’nin fiyatıyla ilgili bir duyuru yapılmadığını belirtelim. Ancak geçtiğimiz Aralık ayında, Enchance Games CEO’su Tetsuya Mizuguchi’nin söylediğine göre, herkes için çok iyi bir fiyatı olacak Rez İnfinite’nin. Tabii bu fiyatın ne olacağı hepimiz için merak konusu.

Rez İnfinite’yi oynayabilmek için illa ki PS VR’ınızın olması gerekmiyor. Oyunun standart, 2D versiyonu, PS VR’ı olmayan oyuncular ya da oyunu 2D haliyle oynamayı tercih edenler için de mümkün olacak.

Infinite Rez, Dreamcast ve Playstation 2 için çıkan Rez oyununun geliştirilmiş versiyonu. Müzik temalı, bir PS2 klasiği olan Rez; 2008 yılında Xbox 360 için de HD olarak çıkmıştı. Ekim ayında çıkacak olan ve PS4 için özel olarak geliştirilen Rez İnfinite, nerdeyse 10 yıllık bir süre içinde göreceğimiz yeni bir versiyon olacak. Ayrıca PS VR desteği de, bekleyen oyuncuları oldukça heyecanlandırıyor. Bu yeni oyunda, ilk oyundan bazı bölümler ve tamamen sıfırdan yaratılmış özel içerikler bir arada yer alacak.

Rez İnfinite’nin tanıtım videosunu, buradan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”nEuL3nZz9_w”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE