Resident Evil Revelations 2 PS4’de Çözülemeyen DLC Sorunu

Resident Evil Revelations 2’ün PlayStation 4 sürümü için, ön siparişle satın alınan DLC’de çıkan sorunlar iki aydır çözülemiyor.

PlayStation Store’dan oyun severlerin satın aldığı DLC için 25 Şubat’tan beri hem Capcom hem de PlayStation forumlarına kullanıcılardan mail yağıyor.

Ön siparişle satın alarak bazı özel oyun haritalarını kullanabilecek oyun severler bu içeriğin kullanıma kapalı olduğunu bildirdiler. Sony, Mart ayında yaptığı açıklama da sorundan haberleri olduğunu ve çalışmaların sürdüğünü söylerken, geçen iki aylık süre zarfında herhangi bir gelişme yaşanmadı.

Öte yandan, serinin son oyunu olan ‘’Resident Evil HD remake’’ Ocak 2015’deki çıkışından bugüne kadar 1 milyondan fazla kopya satmayı başardı. Aynı zamanda, PlayStation Network üzerinden, birinci gününde en çok dijital kopya satma rekoru kıran oyun, Capcom’un tarihinde en iyi çıkış yapan oyunu olmayı da başardı.

20$’dan satışa çıkan oyun Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC versiyonlarıyla oyun severlerle buluşmuştu.

Serinin ilk oyunu 1996 yılında Shinji Mikami tarafından geliştirilmişti, serinin bütün oyunlarının 31 Mart 2015 itibarıyla toplamda 65 milyon adet satıldığını hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE