Resident Evil 7’nin Demosu Rekor Kırdı

PS4 kullanıcılarına özel olarak çıkarılan Resident Evil 7 demosu, en çok indirilen demo oldu.

Resident Evil’ın geliştirici şirketi Capcom, yedinci oyunun geleceğini E3 (Electronic Entertainment Expo) 2016 Sony Konferansı’nda duyurduktan kısa bir süre sonra, Resident Evil 7’nin demosunu yayımladı. Bu demo, sadece PlayStation Plus üyeleri tarafından ulaşılabilir olmasına rağmen, küresel çapta iki milyon indirilmeyle bir rekora imza attı. Yayımlandığı ilk haftada en çok indirilen tek oyunculu PS4 oyunu olarak anılıyor artık Resident Evil 7’nin demosu.

Bu demo, Beginning Hour ismiyle, sadece bir giriş bölümü olarak yayımlandı. Beginning Hour’un aslında, asıl Resident Evil 7 oyunuyla bir ilgisi yok. Demodaki ev, oyunda çözülmesi gereken gizemlerden sadece biri. Ayrıca Resident Evil 7’de, demodakinden farklı bir karakter olacak.

Resident Evil 7, 24 Ocak 2017’de PS4, Xbox One ve PC’ler için çıkıyor. Ayrıca oyun PlayStation için VR olarak da oynanabilecek.

Yapımcı Masachika Kawata’nın söylediğine göre; oyun silah ve dövüş sahnelerini de içeren bir korku oyunu. Hikayesi ise; Resident Evil 6’dan sonrasını ele alıyor ve daha modern bir kurguda geçiyor. Hikaye genel olarak önseziye ve Amerika’nın kırsallarındaki harabeye dönmüş, terk edilmiş alanlar temasına odaklanmış. Oyuncular, bu korkunç gizemler arasında hayatta kalabilmek için etraflarını keşfetmek zorunda kalacaklar.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE