Resident Evil 7 Bilgileri Sızdı

ESRB geçdiğimiz günlerde çıkışı merakla beklenen Resident Evil 7 oyununu şimdiden değerlendirip, oyuna M, yani 17 yaş üstü yetişkin bireylerin oynayabilir notu vermişti. Ancak ESRB bu duyuruğu yaptığı sırada oyunla ilgili kullanılan silahlardan oyunun hikayesine kadar bir çok bilgiyi de oyun severlere istemeden sızdırmış oldu.

Durumun kısa sürede fark edilmesi sonucu, bilgiler kaldırılsada oyun hala ESRB ana sayfasında görünüyor. Sızdırılan bilgiler is Şu şekilde;

  • Platform olarak Playstation 4, Xbox One ve PC platformuna çıkıcak oyunun türü ise Survival-Horror, yani oyun hayatta kalma ve korku öğelerini bir arada barındıracak.
  • Oyunda, terk edilmiş bir malikanenin içinde, kayıp olan eşini arayan Ethan isimli bir karakteri canlandırıyoruz.

Resident Evil 7 Lantern Demo’sunu oynayanlar hatırlayacaktır. Mia isimli kadın karakter kamerayı çeken ismin Ethan olduğundan bahsetmişti. Burdan da Mia’nın kayıp eş olduğunu varsayabiliriz.

  • Oyunun oynanış tarzı First person Shooter olucak ve oyunda tabanca, shotgun, testere, lav silahı gibi çeşitli silahları mutantları öldürmek için kullanabileceğiz.
  • Oyunun içinde kan,aşırı şiddet ve kötü kelimeler çokca kullanılmış ve ESRB bu sahnelerden örnekler vermeyide es geçmemiş. Ara sahnelerin bazılarında, organları dışarı çıkmış, kolları testere ile kesilmiş veya yüzü kürekle ezilmiş cesetlerin görüldüğüne de açıklamada yer verilmiş.

Oyunla ilgili hala bilinmeyenler olsada çıkan demodan,sonra sızan yeni bilgiler doğrultusunda oyunseverleri heyecanlandıran Resident Evil 7 için Ocak 2017’yi beklemek zorundayız.

[youtube id=”tS05LB-3W4c”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE