Resident Evil 4 PS4 ve Xbox One İçin 30 Ağustos’ta Çıkıyor

Tüm zamanların en iyi oyunlarından Resident Evil’in yeni oyunu yakın zamanda çıkacak. Leon S Kennedy’nin bu sefer oldukça zor bir görevi var: Başkan’ın 20 yaşındaki kızını kurtarmak.

Resident Evil 4 aslında ilk olarak 2005 yılında çıkmıştı. Şimdi gelişmekte olan korku oyunları dünyasına yeniden girmeye hazırlanıyor. Ayrıca, artık yeni bir düşmanımız da var: Ganados. Oyuncular düşmanlarının bacaklarına ateş ederek onları yere serebilecek ya da headshot yaparak işlerini bitirebilecek. Bazen sonuçlar çok şaşırtıcı olabilir. Geliştirilmiş kişiselleştirme özellikleri ve güncellenebilir silahlar da mevcut.

Yeni silah sistemi ve dinamik düşmanlarıyla RE4 oyun dünyasına yenilikçi bir bakış açısı getiriyor. Bu tarz bir çok oyun yapılmasına rağmen, hiçbiri bu kadar eğlenceli olmadı. Resident Evil 4 ender rastlanan bir oyun.

Orijinal oyundaki bonus içerikler bu oyunda da olacak. Ada Wong’un kendi gizemli hikayesi sürerken, Leon’un görevi de hızla devam edebilecek. Oyunda bir çok kostüm ve gizli silah var ancak tabii bunları açmanız gerekecek. Ashley’i korumak yerine kendinize odaklanmak ister misiniz ? Ona bir şovalye kıyafeti giydirin ve düşmanlar ona saldırmaya çalışırken onların hakkından gelmesini gülerek izleyin.

Bu inanılmaz oyun için birazcık beklemek zorundayız ama buna değecek gibi.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE