Red Dead Redemption 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Red Dead Redemption 2'nin çıkış tarihi sızdırıldı.

Red Dead Redemption 2, en çok beklenen oyunlardan biri. Gizemli duyuruları ile, hayranlarını heyecanlandırdığı da bilinen bir gerçek. Rockstar Games’in bu oyununu, 2018 yılında çıkaracağı biliniyordu ancak elimizde net bir tarih yoktu.

Şimdi ise elimizde bir tarih var ancak bu tarihin Rockstar Games tarafından resmi olarak duyurulmadığını belirtelim.  Bu tarih, sızdırıldı. Tabii bu sızdırma, Danimarkalı perakendeci Coolshop tarafından yapıldığı için hepimiz bu tarihi doğru kabule diyoruz. Coolshop’un daha önce de GTA 5’in çıkış tarihini sızdırdığını da hatırlatalım.

Danimarkalı perakendeci Coolshop’un yaptığı paylaşıma göre Red Dead Redemption 2, 8 Haziran 2018’de bekleyenleri ile buluşacak. Yaz aylarımız, Red Dead Redemption 2 ile dolu dolu geçecek gibi görünüyor.

Red Dead Redemption 2’nin PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacağını da belirtelim. Oyunun PC platformuna çıkışı ile ilgili bir bilgi verilmedi. Ancak serinin hayranları, oyunun mutlaka PC platformuna geleceğini düşünüyorlar. Red Dead Redemption 2’nin hikaye açısından, ilk oyunun gerisine gideceğini de hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE