Red Dead Redemption 2 Yeni Oynanış Videosu

Red Dead Redemption 2 ile birlikte oyuncuları heyecanlandıran Rockstar Games, oyunun ilk oynanış videosunu yayınladı. Videoya baktığımızda karakterlerin ve açık dünyanın detayları yine göz dolduruyor. Şimdiye kadar hikayeye ve oyunun dünyasına dair iki adet video yayınlayan geliştiriciler, son videoyla birlikte Red Dead Redemption hayranlarını heyecanlandırdılar.

Yeni Oynanış Videosu;

Açık dünyanın tüm güzelliklerini gördüğümüz videoda, gelişen grafikler oldukça dikkat çekici. Görev yapısı ve oynanışı ile ne kadar GTA’ya benzetilse de kendine has yeni oynanış şekilleri olacağı kesin. Red Dead Redemption 2 Xbox ve PS4 platformları için çıkacak ancak oyuncular oyunun PC‘ye gelebileceğini de düşünüyor. 26 Ekim tarihinde çıkış yapacak oyun için şu an bir şey söylemek doğru olmaz, nitekim Türkçe dil desteği olup olmadığını da henüz bilmiyoruz.

Oyun fiyatlarının inanılmaz yükseldiği bu günlerde umarız ülkemizde ki oyuncular iyi fırsatlar yakalayıp, Red Dead Redemption tecrübesini yaşama fırsatı bulurlar.

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE