Red Dead Redemption 2 İçin Yeni Bir Video Yayımlandı

Bugün, Red Dead Redemption 2 ile ilgili bir şeyler olacaktı. Bu da, yeni bir video oldu. 

Red Dead Redemption 2 ile ilgili tahminler doğru çıktı ve Rockstar Games, beklenen videoyu yayımladı. Oynanışın nasıl olacağını merak edenler için de bu video, az da olsa cevap niteliğinde oldu. Bilindiği üzere Red Dead Redemption 2’nin ilk tanıtım videosunda, birlikte at süren yedi karakter gözüküyordu. Ancak bu yeni hikaye videosu, kanun kaçağı Arthur Morgan’a odaklanmış. Bu video, Morgan’ın hikayesinden bahsediyor. Hikayenin arka planında da Dutch’ın, Van der Linde çetesi ile olan bağlantısı göze çarpıyor. Bu çete de, serinin ilk oyununa gönderme yapıyor.

Ayrıca videoda, tren ve banka soygunları da görünüyor. Red Dead Redemption 2’ye de GTA Online gibi bir çevirimiçi modun geleceği biliniyor. Bu mod ile, ekiple birlikte soygunların yapılacağı tahmin ediliyor.

Red Dead Redemption 2’nin, Rockstar Games’in yeni grafik motoru ile geliştirildiğini de hatırlatalım. Oyunun yeni videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE