Red Dead Redemption 2 Ertelendi

Red Dead Redemption 2'nin çıkışı, 2018'in sonlarına ertelendi.

Red Dead Redemption 2, bir süredir en çok beklenen oyunlardan biri. Bunda ilk oyunun çok fazla sevilmesinin, ikinci oyunun duyurusunun sürpriz olmasının ve geliştirici şirket Rockstar Games’in bizleri merakta bırakma politikasının etkileri olduğunu söyleyebiliriz.

Yaklaşık bir sene önce duyurusu yapılan oyun Red Dead Redemption 2’nin birkaç ay içinde çıkış yapması bekleniyordu. Çünkü oyunun çıkış tarihi 2018’in ilkbahar aylarına ertelenmişti. Ancak Red Dead Redemption 2, tekrar ertelendi. Oyunun şimdiki çıkış tarihi ise 26 Ekim 2018 olarak duyuruldu.

Oyunun ertelenmesinin ise özel bir sebebi yok. Yani oyunun geliştirilme süreci ile ilgili herhangi bir problem bulunmuyor. Rocstar Games, oyunun biraz daha düzeltmeye, son dokunuşlara ihtiyacı olduğunu söyledi. Zaten birkaç aylık bir gecikme de çok fazla sorun edeceğimiz bir durum değil. Yeter ki Rockstar Games, beklentileri karşılayabilecek bir Red Dead Redemption 2 ortaya çıkarmayı başarsın.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE