Red Dead Online İçin The Outlaw Pass 3 Yayınlandı

Red Dead Redemption 2’nin Online modu olan ve bir çok oyuncu tarafından severek oynanan Red Dead Online için beklenen The Outlaw Pass 3 Rockstar tarafından yayınlandı.

Red Dead Online’a gelen Outlaw Pass 3 ile yeni Frontier Pursuit olarak The Naturalist’i oyuna ekliyor. The Naturalist’i satın alan oyuncuların önünde 2 yol oluyor. Oyuncular isterlerse bir NPC olan Harriet Davenport ile çalışarak, oyuna eklenen 7 yeni Legend Hayvanın peşine düşüp, iz sürerek onları sakinleştirip yanına yaklaşmak ve araştırma için kan örnekleri almak veya isterlerse bir diğer NPC olan Gus MacMillan ile beraber çalışıp yine bu 7 hayvanı avlayıp yüksek fiyatlara NPC’ye satıp yeni giysiler açabilecek.

40 Altın karşılığı satın alabildiğiniz The Outlaw Pass 3, önce ki Outlaw Pass’lerde olduğu gibi Level Sistemi ile en son level’e ulaştığınızda verdiğiniz 40 Altın’ı size geri veriyor. Ayrıca yeni Outlaw Pass ile birlikte oyuna yeni giysiler, yeni silahlar, yeni etkinlikler ve yeni bir At’ta ekleniyor.

Hatırlarsanız bir önce ki Outlaw Pass ile oyuna The Moonshiner görevi eklenmişti ve kaçak içki yapıp satıyorduk.

The Outlaw Pass 3’e ait tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi Oyunlar.

Yazar:
4 yaşından beri oyuncu, 7 yaşından beri okuyucu, 10 yaşından beri bir şeyler karalar.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE