Razer’ın Yeni Klavyesinin, Su Geçirmez Özelliği Var

Razer'ın yeni oyuncu klavyesi, su ve toz geçirmeyen özelliğe sahip olacak.

Oyuncu ekipmanları söz konusu olduğunda, herkesin aklına gelen ilk isimlerden biri olan Razer, yeni bir klavye üretiyor. Bu oyuncu klavyesi, su ve toz geçirmeyecek. Yeni klavyenin, 2017 yılı sona ermeden piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Razer, bir duyuru yaparak yeni oyuncu klavyesini tanıttı. Bu klavyenin diğerlerinden farkı ise; IP54 özelliği olacak. Yani bu yeni klavye su ve toza karşı dayanıklı olacak. Tabii bu su geçirmez özelliğini netleştirmek gerekiyor ki son zamanlarda yaşanan “su geçirmez telefon” sorunları Razer’ın yeni klavyesinde de yaşanmasın. Bu yeni klavye, sadece su sıçramalarına ve günlük toza karşı dayanıklı olacak. Yani klavyeyi suyun içine daldırmamamız gerektiğini belirtelim; çünkü klavye tamamen su geçirmez değil.

Razer’ın bu yeni klavyesinin ismi, BlackWidow Ultimate olacak. Mekanik oyuncu klavyesi BlackWidow Ultimate, 110 Dolar’dan satışa sunulacak. Razer’ın başındaki isim Min-Liang Tan, yeni ekipmanlar geliştirmeye devam edeceklerini ve 2018’de de yeni ekipmanlarını piyasaya süreceklerini söyledi.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE