Ratchet And Clank’ın PS4 Çıkış Tarihi Açıklandı

PlayStation’ın resmi Blogu üzerinden yapılan açıklamaya göre Ratchet And Clank için ön siparişler açılmış durumda.

20 Nisan 2016, çıkış tarihi olarak belirlenirken, oyunun lansmanı Fransa’da 15 Nisan, İngiltere’de ise 22 Nisan’da gerçekleşecek. Seri ilk defa PlayStation 4 için hazırlanırken oyun severlerin yakından bildikleri hikâyenin yeni bir versiyonu oluşturulmuş durumda. Yeni gezegenler, geliştirilmiş oynanış dinamikleri, yeni boss dövüşleri gibi birçok öğe eklenmiş durumda.

Oyun içerisindeki olaylar Kaptan Qwark etrafında dönerken, Ratchet, Clank, Qwark, Big Al, Dr. Nefarious, Drek ve birçok karakterle birlikte Solana Galaksi’sinde büyük bir maceraya çıkacaksınız.

Insomniac Games tarafından geliştirilen Ratchet & Clank ilk olarak 4 Kasım 2002 yılında PlayStation 2 için piyasaya çıkmıştı. Daha sonrasın 10’un üzerinde versiyonu yapılan oyun PS3, PS Vita için yayımlanmıştı. Son olarak, Ratchet & Clank: Into the Nexus, 12 Kasım 2013’de çıkarılmıştı.

Tek kişilik modu olan platform türündeki oyun, serinin hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Nisan’da çıkacak olan Ratchet and Clank’ın, serinin diğer oyunları kadar başarılı olup olamayacağını; önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE