Rainbow Six Siege’in Kapalı PC Alfa’sı 7 Nisan’da Başlıyor

Haziran 2014’de duyurusu yapılan ve Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, FPS türündeki ‘’ Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’’ için kapalı PC Alfa, 7 Nisan 2015, Salı günü başlıyor.

13 Nisan’a kadar sürecek Alfa’da oyunla ilgili 3 ana kısım test edilecek. İlk olarak, temel oyun mekaniğinin ne kadar iyi tasarlandığı kullanıcılar tarafından test edilirken, önlerinde daha zaman olduğunu söyleyen Ubisoft yetkilileri gerekirse büyük değişiklikler yapılabileceklerini de söylediler. İkinci olarak, online şebeke bağlantıları ve optimizasyon çalışmaları yapılacak ve son olarak, oyunculardan gelecek geri dönüşler büyük önem arz ediyor olacak.

Ayrıca Ubisoft, Rainbow Six Siege’in sadece ufak bir kısmının Alfa süreci için açılacağını belirtirken özellikle bug’ların ve diğer sıkıntıların da inceleneceğiniz söyledi. ‘’Çıkışı iptal edilen ‘’Rainbow 6: Patriots’’ un devamı olan kabul edilen oyun da, diğer serilerdeki gibi takım oyunu ve gerçeklik sizleri bekliyor olacak. Fakat bu seride, özellikle multiplayer moda çok önem verilmiş.’’

Oyunun, 2015 yılı içerisinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle piyasaya çıkması bekleniyor. Tanıtım videosunu ekte bulabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE