Quantum Break Ertelendi

Quantum Break

Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve Xbox One’a özel olarak çıkacak olan Quantum Break oyununun 2016 yılına ertelendiği açıklandı.

Uzun süredir oyun severler tarafından beklenen oyunun ertelenme sebebi ise oldukça ilginç. Microsoft’un Yayıncılık Başkanı olan Shannon Loftis yaptığı açıklamada, bu sene içerisinde Xbox One için yeterince oyun çıkacağı için erteleme kararı aldıklarını belirterek, 2016 yılı oyun listelerini daha geniş tutma amaçlı yapılan bir erteleme olduğunu söyledi.

Dağımtıcısı Microsoft olan oyunun, geliştiricisi firması ise 2010 yılında Alan Wake oyunununda geliştiriciliğini yapan ve Max Payne oyunu ile adını duyduğumuz Remedy Entertainment firması. Firmanın Kreatif Direktörü olan Sam Lake ise yaptığı açıklamada, oyunu 2016 yılına kadar bekleyecek olanlara teşekkür etti ve bu zaman dilinde daha çok çalışacaklarını belirterek oyuncuları oldukça memnun edecek bir oyun yapacaklarını sözlerine ekledi.

Bu sene içerisinde çıkması beklenen ancak 2016 yılına ertelenen tek oyun Quantum Break değil. Hayranlarının merakla beklediği Uncharted 4, Homefront: The Revolution ve Legend of Zelda Wii U oyunları da, 2016 yılına ertelendiği bildirilen diğer oyunlar.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE