Quantum Break 5 Nisan 2016’da Windows 10’a Geliyor

2016’nın en çok beklenen yapımlarından biri olan Quantum Break, Xbox One sürümünün yanında Windows 10 versiyonuyla 5 Nisan 2016’da piyasaya çıkıyor.

Söz konusu açıklama oyunun yayımcısı Microsoft ve geliştiricisi Remedy Entertainment tarafından yapılırken, Quantum Break’in Xbox One sürümünü 4 Nisan 2016’ya kadar erken siparişle satın alanlar Windows 10 versiyonunu ücretsiz olarak elde edecekler.

Mayıs 2013’de duyurusu yapılan oyunun geliştirme çalışmaları Max Payne ve Alan Wake serilerine imza atan Finlandiyalı Remedy Entertainment tarafından yapıldı. Ayrıca, oyunu ön siparişle satın alanlara Alan Wake ve Alan Wake’s American Nightmare oyunlarının da hediye olarak verileceğini hatırlatalım.

3. tekil şahıs türünde olan oyunda Amerika’daki Riverport Üniversitesinde zaman yolculuğu deneyleri sonucu özel yeteneklere sahip olan Jack Joyce, Beth Wilder ve Paul Serene başından geçen maceralar konu alınıyor. Ek olarak, oyunun içerisinde bir TV programı da yer alırken oynama şeklinize göre programın gidişatı değişirken, programda geçen olayları inceleyip oynanış şeklinizi uygun hale getirmeniz gerekecek.

1995 yılında kurulan Remedy Entertaiment, 2001 yılında geliştirdikleri Max Payne ile kendilerinden söz ettirmeyi başarmışlardı. Quantum Break’in Xbox One’a getirdikleri ilk oyun olduğunu son olarak hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE