PUBG’da Mikro Ödemeler Olacak

PlayerUnknown's Battlegrounds'a mikro ödemeler gelecek; ancak bunlar, "Pay to Win" olmayacak.

Bluehole tarafından, PlayerUnknown’s Battlegrounds ile ilgili açıklamalar yapıldı. Bluehole’un CEO’su Changhan Kim tarafından yapılan açıklamada, oyuna mikro ödemelerin ekleneceği belirtildi. Fakat bu mikro ödemeler oyunun oynanışını etkileyen cinsten, yani “Pay to Win” ödemeler olmayacak. Bu mikro ödemeler ile oyun içindeki kozmetik ürünleri satın alabileceksiniz. Tabii ki bu ödemeler, ancak oyun tam sürüme geçtikten sonra eklenecek.

Changhan Kim bu açıklamalarını, G-Star Global Game Exhibition’ta yaptı. Kore’de gerçekleşen bu etkinlikte, soru-cevap şeklinde ilerleyen konuşmada Changhan şunları söyledi: “Sizin de bildiğiniz gibi, oyunun oynanışını etkileyecek hiçbir şey eklemeyiz. Kozmetik ürünler için halihazırda oyunculardan gelen büyük bir istek var. Şimdilik bizim amacımız tam sürüme geçmek olduğu için bu kozmetikleri sonrasında ekleyeceğiz.”

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın ne kadar başarılı olduğu düşünüldüğünde, bu hareket de aslında fazlasıyla normal. mikro ödemelerle kazançları artırmak, her geliştirici şirketin düşündüğü bir hamledir. Bu mikro ödemeler, oyunun oynanışını değiştirmediği sürece, hepimiz bunları destekleyebiliriz. PUBG’a gelecek olan bu mikro ödemeleri de, ancak oyun tam sürümüne geçiş yaptıktan sonra görebileceğimizi de hatırlatalım.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE